tymbark04.04.2024 r. odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion". W rywalizacji o awans do finałów wojewódzkich brały udział szkoły z powiatu będzińskiego. Nasza szkoła otarła się o awans zajmując drugie miejsce, przegrywając w finale ze szkołą z Wojkowic. Gratulujemy udanego występu!

recZ okazji Światowego Dnia Poezji, który obchodzony jest 21 marca, w szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Recytatorski „W świecie poezji”.  W konkusie wzięli udział uczniowie klas młodszych. Poziom recytacji był na bardzo wysokim poziomie – recytujący zadziwiali doskonałym opanowaniem pamięciowym, czasami bardzo długich tekstów oraz ciekawą,  bardzo dojrzałą, interpretacją wierszy. Jury przyznało nastepujące nagrody:

I miejsce: Maria Machoń, Aleksander Frańczak, Natasza Szałaj

II miejsce: Alicja Bober, Aleksandra Sowula

III miejsce: Melania Miaskiewicz, Małgorzata Pałucha

Wyróżnienia: Lena Fidzińska, Alan Domżalski, Zuzanna Rafalska.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY:

worldZapytanie ofertowe nr 4

world   Zapytanie ofertowe nr 4/07/2021 - pomoce naukowe do pracowni przyrodniczych.

Zapytanie ofertowe nr 1/06/2021

Moje Bambino SP. Z.O.O SP.K

ul. Graniczna 46

Zapytanie ofertowe nr 2/06/2021

Maciej Holding SP. Z O.O

41-100 Gliwice

ul. Zwycięstwa 10

Zapytanie ofertowe nr 3/06/2021

Firma Handlowo – Usługowa ,,Adamist’’

41-250 Czeladź

ul. Wspólna 15

worldZapytanie ofertowe 1

worldZapytanie ofertowe 2

worldZapytanie ofertowe 3

worldZałącznik 1

Załącznik 2

z1

z3

W ramach projektu GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY! zorganizowano w naszej szkole pokaz filmu „Nie zabierajcie mamy”. Jest to dokument przedstawiający nieznane do tej pory historie działaczek „Solidarności” – kobiet aresztowanych i internowanych w trakcie trwania stanu wojennego. Dzięki filmowi można było zapoznać się ze wspomnieniami dzieci , które były naocznymi świadkami aresztowania swoich matek. Opowieści dzieci pokazują, jak trudny i dramatyczny był to czas. Pozbawienie ich mam na długie miesiące wywarło negatywny wpływ na ich dalsze życie. W pokazie zorganizowanym 15 października uczestniczyli uczniowie klas VIII , VII i VI , a także ich najmłodsi koledzy z klasy IV.

fW poniedziałek z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole III Karnawałowy Dzień Szalonych Fryzur. Zabawa cieszyła się sporym zainteresowaniem szczególnie wśród młodszych uczniów. Fantazja i ogromna wyobraźnia zaowocowały zabawnymi i wyjątkowymi fryzurami. Mogliśmy zobaczyć jeża z kredek, ośmiornicę, czy też kunsztownie wykonane gniazdo dla ptaków. Szalony dzień - szalone fryzury.