sprzątanieJak co roku, nasi uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się w Ogólnopolską Akcję Sprzątanie Świata. Mimo niesprzyjającej pogody, z zapałem chwycili za worki i rękawiczki. Posprzątali teren wokół szkoły, parku i Wieży Ciśnień. Zostali prawdziwymi „Przyjaciółmi Matki Ziemi". Mamy nadzieję, że każdy będzie dbał o naszą "Małą Ojczyznę".

opeW bieżącym roku szkolnym kl. 2a przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Razem przez świat". Z radością informujemy, że pierwsze zadanie "W wielu rzeczach jestem bardzo dobry" mamy już za sobą. Kolejne zadania i relacje już wkrótce.

kropkaMiędzynarodowy Dzień Kropki to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodziliśmy 15 września. Tego dnia dzieci ubrały się w grochy, kropki i kropeczki oraz odkrywały swoje talenty projektując ciekawe kropkowe działa sztuki, bo każdy z nas ma w sobie niejeden ukryty talent.

bezW piątek, 16 września bieżącego roku uczniowie klas młodszych mogli pod okiem fachowców - policjantek z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczestniczyli w prelekcji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a następnie demonstrowali na specjalnie przygotowanej makiecie, jak należy bezpiecznie korzystać z przejść dla pieszych. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości i dostarczyły cennych wiadomości przydatnych w drodze do i ze szkoły.

rmChcesz wiedzieć więcej na temat wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta?Chcesz wiedzieć więcej... - Młodzieżowa Rada Miasta Będzina | Facebook

Kliknij w nową zakładkę, która powstała na stronie internetowej Urzędu Miasta: