suW zeszłymt tygodniu w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Wybory poprzedziła tygodniowa kampania wyborcza, uczniowie z klas II - VIII mogli zapoznać się z programami wyborczymi, pomysłami i planami chętnych kandydatów.

W wyniku tajnego głosowania przewodniczącym szkoły został Filip Kaleta z klasy VIIb, jego 2 zastępcami zostali: Anita Podkalicka (VIII) oraz Wiktor Katolik (VIIb). Sekretarzami Samorządu i przewodniczącymi sekcji konkursowych zostały Weronika Styrcz (VIIa) oraz Marta Żytniewska (VIIa). Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pełnieniu powierzonych funkcji!