Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W naszym mieście znajduje się Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, która bezpłatnie wspiera rodziców, uczniów i nauczycieli w zakresie diagnozy przyczyn trudności w realizacji procesu edukacyjno-wychowawczego przez dzieci. Dodatkowo prowadzi zajęcia terapii, psychoedukacji i psychoprofilaktyki oraz pomocy w sytuacjach kryzysowych: http://ppp.bedzin.pl/

Nasza szkoła bierze udział w kampanii „POSTAW NA RODZINĘ!”

Wspieramy pozytywny obraz rodziny, bo to naprawdę skuteczna metoda chronienia młodych ludzi przed alkoholem i innymi używkami.

Mamy dla siebie czas! – to hasło edycji 2020

Apelujemy, by codziennie wygospodarować choć odrobinę czasu dla najbliższych.

Prosimy zapracowanych rodziców, aby poświęcili trochę uwagi dzieciom.

Najmłodszych zachęcamy do  spędzania czasu z mamą i tatą na wspólnych i atrakcyjnych zabawach.

Budujemy solidarność  międzypokoleniową i wzmacniamy więzi

TO NAJSKUTECZNIEJSZA PROFILAKTYKA!

W ramach kampanii przeprowadzimy kilka konkursów. Termin nadsyłania wszystkich prac konkursowych: 2 grudnia 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w następujących konkursach:

Konkurs plastyczny  - „Grunt to rodzinka”

Zasady konkursu

1.Wykonaj pracę, która zaprezentuje wspólne spędzanie czasu w rodzinie. Technika pracy dowolna. Rozmiar pracy- format A4.

3.Zeskanowaną lub sfotografowaną pracę prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila napisz: Konkurs plastyczny  - „Grunt to rodzinka”

Konkurs fotograficzny -  „Wymarzony dzień z rodziną”

Zasady konkursu:

1.Zrób zdjęcie, które przedstawi ciekawe i interesujące chwile spędzone z rodziną.

2.Fotografie  prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila napisz: Konkurs fotograficzny -  „Wymarzony dzień z rodziną”

Konkurs literacki – „ Z rodzinką najlepiej!”

Zasady konkursu

1.Napisz wiersz o swojej rodzinie.

2.Wiersz prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule maila napisz: Konkurs literacki – „ Z rodzinką najlepiej!”

Konkurs na prezentację multimedialną „ Aktywny czas z rodziną”

Zasady konkursu:

1.Wykonaj prezentację multimedialną w programie Power Point, w której zaprezentujesz , jak aktywnie spędza czas Twoja rodzina. Prezentacja maksymalnie może liczyć 5 slajdów.

2.Prześlij prezentację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila napisz: Konkurs na prezentację multimedialną „ Aktywny czas z rodziną”.

FE POPC pion pl 1 rgb
 Projekt „Zdalna szkoła" jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa wynikającą z pandemii. Podczas zawieszenia zajęć w szkołach, sprzęt komputerowy jest niezbędny do prowadzenia lekcji na odległość. Przy wsparciu funduszy unijnych wyposażamy w taki sprzęt szkoły, które udostępniają go potrzebującym uczniom i nauczycielom.

Ministerstwo finansuje zakupy poczynione od 16 marca, czyli od dnia zawieszenia zajęć w szkołach. Większość samorządów, które złożyły wnioski nie czekały z zakupami. Kupiony sprzęt jest już u uczniów i nauczycieli.

Dodatkowe pieniądze dla samorządów to efekt zmian w programie Polska Cyfrowa, przygotowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Pomogły także szybkie i przyjazne działania oraz decyzje Komisji Europejskiej.

pdfTerminy zebrań

klasa I  - Aneta Lewińska