Toogle Left

pobranePrzeprowadzamy w naszej szkole zbiórkę makulatury. Prosimy, aby makulatura była  związana lub zapakowana w pudełku i zważona w domu.  Zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce! Pamiętajcie!   O środowisko dbamy również poprzez odzyskiwanie surowców wtórnych.

 

 

 

indeks1Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w naszej szkole odbywa się wielka zbiórka monet - Góra Grosza.  Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

batZbieramy  w szkole zużyte baterie!

Baterii nie wolno wyrzucać do kosza, należy oddać je w punktach zbiórki odpadów niebezpiecznych dla środowiska.

Baterie proszę przynosić do: Pana K. Mijały, do pracowni przyrodniczej.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk