indeksPrzeprowadzamy w naszej szkole zbiórkę makulatury. Prosimy, aby makulatura była  związana lub zapakowana w pudełku i zważona w domu.  Zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce! Pamiętajcie!   O środowisko dbamy również poprzez odzyskiwanie surowców wtórnych.

indeks1Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w naszej szkole odbywa się wielka zbiórka monet - Góra Grosza.  Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na pocztówkę „Moja Szkoła”.

Na zaprojektowanej pocztówce mogą się znaleźć  takie elementy jak:  Logo szkoły, zdjęcie szkoły, zdjęcie Marii Konopnickiej  (popiersie stojące na parterze naszej szkoły lub portret na pierwszym piętrze ), napis znajdujący się nad gabinetem pedagoga szkolnego lub zdjęcia z życia szkoły (do pobrania ze strony szkoły). Prace w formie PDF lub Word należy dostarczyć  do 30.11.2018r do opiekuna samorządu szkolnego  pani Beaty Bukowskiej na płycie DVD lub CD, Pendrive, bądź przesłać na adres  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody niespodzianki.

Zbieramy  w szkole zużyte baterie!

Baterii nie wolno wyrzucać do kosza, należy oddać je w punktach zbiórki odpadów niebezpiecznych dla środowiska.

Baterie proszę przynosić do: Pana K. Mijały, do pracowni przyrodniczej.