Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na pocztówkę „Moja Szkoła”.

Na zaprojektowanej pocztówce mogą się znaleźć  takie elementy jak:  Logo szkoły, zdjęcie szkoły, zdjęcie Marii Konopnickiej  (popiersie stojące na parterze naszej szkoły lub portret na pierwszym piętrze ), napis znajdujący się nad gabinetem pedagoga szkolnego lub zdjęcia z życia szkoły (do pobrania ze strony szkoły). Prace w formie PDF lub Word należy dostarczyć  do 30.11.2018r do opiekuna samorządu szkolnego  pani Beaty Bukowskiej na płycie DVD lub CD, Pendrive, bądź przesłać na adres  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody niespodzianki.

Zbieramy  w szkole zużyte baterie!

Baterii nie wolno wyrzucać do kosza, należy oddać je w punktach zbiórki odpadów niebezpiecznych dla środowiska.

Baterie proszę przynosić do: Pana K. Mijały, do pracowni przyrodniczej.