pobraneDrodzy uczniowie!

W bieżącym roku szkolnym 2019/2020 nie będziemy zbierać makulatury. Szkoła nie znalazła firm chętnych do jej odbioru ze szkoły. Skup makulatury jest nieopłcalny. Dlatego też, prosimy - nie przynoście do szkoły makulatury, ponieważ nie mamy gdzie jej składować!

indeks1Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w naszej szkole odbywa się wielka zbiórka monet - Góra Grosza.  Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

batZbieramy  w szkole zużyte baterie!

Baterii nie wolno wyrzucać do kosza, należy oddać je w punktach zbiórki odpadów niebezpiecznych dla środowiska.

Baterie proszę przynosić do: Pana K. Mijały, do pracowni przyrodniczej.