Informacja dotycząca płatności za obiady dzieci SP 6

1. Wpłaty gotówkowe za obiady przyjmowane są w sekretariacie szkoły

(w okresach miesięcznych z góry do ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Zasada ta nie dotyczy pierwszego miesiąca danego roku szkolnego, kiedy opłaty należy wnieść do 10 września oraz pierwszego miesiąca kalendarzowego, kiedy opłaty należy wnieść do 10 stycznia.)

2. Płatności za żywienie dzieci można dokonywać również w postaci przelewu na konto szkoły.

3. Płatności za posiłki przelewem należy dokonywać w wysokości zgodnej z informacją podaną przez szkołę.

(w okresach miesięcznych z góry do ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Zasada ta nie dotyczy pierwszego miesiąca danego roku szkolnego ,kiedy opłaty należy wnieść do 10 września oraz pierwszego miesiąca kalendarzowego , kiedy opłaty należy wnieść do 10 stycznia.)

4. Odliczeń i korekt wysokości wpłat dokonuje wyłącznie pracownik szkoły.

5. Zwrotów i różnic wynikających z nadpłat nie przelewa się na konto Rodzica, dokonuje się ich wyłącznie w sekretariacie szkoły.

OPŁATA ZA KORZYSTANIE Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

MIESIĄC - GRUDZIEŃ 2019r. - 52,50 zł

(15 dni x 3,50 zł stawka za obiad) TERMIN - NAJPÓŹNIEJ DO 13 GRUDNIA 2019R. (KONIEC ROKU KALENDARZOWEGO)

Za obiady w miesiącu styczniu prosimy wpłacać po Nowym Roku.

SPOSÓB PŁATNOŚCI:

- NA KONTO SZKOŁY  LUB W SEKRETARIACIE (DOTYCZY  WYŁĄCZNIE WPŁAT NA OBIADY)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W BĘDZINIE

ul. M. KONOPNICKIEJ 13

42-506 Będzin

NUMER KONTA: 67105012271000002300928112

TYTUŁ PRZELEWU: Wpłata za obiady za miesiąc.............za............(imię i nazwisko dziecka) kl............................
- Przy braku wpłaty obiad nie zostanie wydany.