Toogle Left

thumb 7f6b702395bdW semestrze zimowym roku szkolnego 2013/2014 braliśmy udziału w projekcie UNICEF „Gwiazdka dla Afryki”. Zdecydowaliśmy się zaangażować w pomoc dzieciom z Sierra Leone. Dzieci uczestniczące w projekcie wykazały się dużym zrozumieniem idei pomocy humanitarnej i odznaczały wysokim poziomem wrażliwości na potrzeby mieszkańców najbiedniejszych krajów świata. Celem Projektu Edukacyjnego UNICEF „Gwiazdka dla Afryki” było:

- zapoznanie dzieci z sytuacją w krajach rozwijających się,

- kształtowanie wśród młodych ludzi postawy zaangażowania społecznego,

- zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk