Toogle Left
amelnadUczennice klasy 6 Amelia Niewalda i Nadia Wieczorek- Piecuch wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Nasza Polska” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Będzinie. W nastrojowej atmosferze, mogliśmy wysłuchać utworów o tematyce patriotycznej. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 1. miejsce zajęła Nadia Wieczorek - Piecuch, wykonując utwór „Niepodległa Niepokorna”, natomiast Amelia Niewalda z jej wzruszającym wykonaniem utworu „Co to jest niepodległość?” zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wyniki przedstawiają się następująco:
W kategorii klas pierwszych:
1️⃣ miejsce - Katarzyna Koniec - SP nr 11
2️⃣ miejsce - Daniel Szczepanik - SP nr 13
W kategorii klas drugich:
1️⃣ miejsce - Miłosz Galewski - SP nr 13
2️⃣ miejsce - Maja Walo - SP nr 6
3️⃣ miejsce Marcel Maciejewski - SP nr 9
W kategorii klas trzecich:
1️⃣ miejsce - Maja Osada - SP nr 6
2️⃣ miejsce Andre Oreńczuk - SP nr 3
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, nagrodzonym gratulują sukcesu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk