Toogle Left

kropkaOd pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Nauczyciele i uczniowie na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole dzieci od samego rana cieszyły się tym dniem! Każdy założył strój w kropki. W klasach odbyły się pogadanki na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie) lub oglądanie filmu „Poznajcie Kropkę, czyli Vashti i jej historia”. Młodsi uczniowie wykonywali „kropkowane prace” plastyczne i techniczne. Przedstawiciele SU przeprowadzili w klasach I-III quizy i zabawy. Nagrodą za prawidłowe odpowiedzi były cukierki oraz „kropkowe naklejki”. To był wspaniały i niezapomniany dzień!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk