kkkkPo raz kolejny nasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego, w tym roku pod tytułem: "Ksiązki z mojej półki”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII będzińskich szkół podstawowych, którzy wykonali samodzielnie prezentacje multimedialne za pomocą programu Microsoft Power Point. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i oryginalne. Czytanie książek to nie tylko rozrywka, to przede wszystkim rozwój i możliwość poznania czegoś nowego. Regularne czytanie wpływa na zasób Twojego słownictwa i poprawia pracę mózgu. Dlatego zachecamy Was do czytania książek nie tylko w czasie roku szkolnego ale także w wakacje. Bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w  konkursie.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Alicja Krzemień - SP 3

Maria Będkowska SP 6

II miejsce - Wiktor Szaleniec - SP 13

Dawid Szostak SP 6

III miejsce - Zuzanna Juskowiak SP 13

Igor Wlazło SP 6

Wyróżnienia: Zuzanna Droździoł, Maciej Grochowina, Amelia Pietraszewska, Kacper Najdzion, Sebastian Zaborowski, Nicola Gil.

Zwycięzcą gratulujemy!