elektroNasza szkoła przystąpiła do Programu Edukacyjnego "Moje miasto bez elektrośmieci". Uczestnicy programu otrzymują dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych, materiałów promujących zbiórki elektrośmieci, kartonowych pojemników do zbiórek elektrośmieci i zużytych baterii, ale co najważniejsze - mogą korzystać z Funduszu Oświatowego! Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje punkty, które może wymienić na wyposażenie sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, biblioteki czy szkolnej świetlicy. Jeśli posiadacie zużyty sprzęt elektroniczny, prosimy o dostarczenie go do szkoły. Z góry dziękujemy.