bbPrace uczniów z naszej szkoły zostały zgłoszone do udziału w miejskim konkursie plastycznym na plakat „Nie tylko w Walentynki kochamy wodę” zorganizowanym przez MPWiK w Będzinie. W ocenie liczyła się pomysłowość, kreatywność, wiedza na temat konieczności racjonalnego gospodarowania zasobami wodnymi oraz znajomość działań służących zminimalizowaniu marnotrawienia wody. W konkursie, III miejsce zajął Nikodem Piotrowski z kl. I. Wyróżnienia otrzymały M. Machoń, L. Fidzińska, M. Walo i I. Kochańska. Brawo pierwszaki! Gratulujemy ekologicznej postawy  i super pomysłów!