fizW marcu uczennice z naszej szkoły brały udział w l Młodzieżowej Sesji Naukowej "Współczesne oblicza nauki - od mikro do makrokosmosu", organizowanej w l LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Nadia Nowak i Natalia Pacholska przedstawiły interesująco temat " Ciasto z rodzynkami - czyli historia budowy atomu". Wiktoria Walatek przygotowała prezentację pt "Kombinezon astronauty - czyli jak to jest zrobione". Można stwierdzić, że uczniowie z dużym zaangażowaniem oraz entuzjazmem włączyli się w to wydarzenie.