Toogle Left

rajdW czwartek odbył się XIV już Rajd na Dorotkę organizowany przez naszą szkołę we współpracy z SP nr 11. Wzięło w nim udział dziewięć szkół będzińskich, w tym także i nasza reprezentacja. Rajd składał się z części miejskiej i grodzieckiej, podczas których trzeba było wykazać się wiedzą z historii miasta i wzgórza Dorotki. Na trasie z zamku do kościoła św. Doroty należało odpowiedzieć na pytania, odszyfrować zadanie, sprawdzić umiejętności sportowe, uzupełnić tekst legendy, wykonać wianki z kwiatów polnych i dotrzeć według mapki na wzgórze. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8, drugie miejsce, z różnicą tylko jednego punktu, zajęli przedstawiciele naszej szkoły, a trzecie drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11. Serdecznie gratulujemy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk