talentPo dwóch latach przerwy powrócił w nasze szkolne progi „Pokaz Talentów”. Zgodnie z dewizą "chyba się odważę, co umiem to pokażę" nasi uczniowie zaprezentowali różnorodne umiejętności: tańczyli, śpiewali, rysowali, recytowali, grali na instrumentach, wykonywali pokazy akrobatyczne i popisy umiejętności sportowych. Wspaniała publiczność (uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów i sportowców doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia w kolejnej edycji szkolnego „Mam talent”.