nadiaW miesiącu marcu uczniowie klas trzecich będzińskich szkół podstawowych zostali zaproszeni przez SP13 do udziału w konkursie, którego celem było rozwijanie zainteresowań dzieci tradycyjną kulturą obrzędową oraz upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy. W ramach konkursu uczestnicy przygotowali prezentację multimedialną w programie MS PowerPoint. Najlepszą pracą okazała się prezentacja uczennicy kl. 3a Nadii Wieczorek - Piecuch, dzięki której zajęła I miejsce, a jej kolega z klasy Max Sidorczuk oraz Robert Nieświec z klasy III b zdobyli wyróżnienie. Uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i umiejętności!