rec1Na Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym inspirowanym muzyką z filmu "Akademia Pana Kleksa" i "Podróże Pana Kleksa"  uczniowie z klas I - III wykonywali projekt okładki do ulubionego utworu Jana Brzechwy.

Każdą szkołę reprezentowało 3 uczniów. Uczestnicząc w konkursie mieli możliwość rozwinąć umiejętności plastyczne, a także ekspresję twórczą poprzez zastosowanie różnorodnych technik plastycznych. Wszystkie prace były piękne, ciekawe i starannie wykonane. Z dumą informujemy, że uczennice: Julia Bober (kl. Ia) i Dominika Ratajczyk (kl. IIa) zajęły I miejsce, a Amelka Szymczyk (kl. IIIb) II miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!