DNZ okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła sie w naszej szkole uroczysta akademia. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych, miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na koniec podsumowali plebiscyt i wręczyli nagrody wyróżnionym nauczycielom. Program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów podobał się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Monika Wójtowicz - Paszkowska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.