Toogle Left

sPierwszoklasiści  ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Będzinie są pełnoprawnymi uczniami. We wtorek 8 października  2019 r, odbyło się uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Wiceprezydent Miasta Będzina Anna Drzewiecka, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina Rafał Adamczyk, Rodzice pierwszoklasistów oraz Społeczność Szkolna.

 

Co roku uroczystość budzi wiele emocji wśród dzieci, nauczycieli i oczywiście samych  rodziców.  Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i sprawnościowe w bajkowym programie artystycznym.  Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na ucznia. Pasowania dokonała  Dyrektor Szkoły - Pani Monika Wójtowicz - Paszkowska. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też słodkości od zaproszonych gości oraz upominków od koleżanek i kolegów z klas II. Na zakończenie każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie i w radosnym nastroju udali się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk