pt"Mam Talent" to impreza, która już na stałe zagościła w naszej szkole. Zgodnie z dewizą "chyba się odważę, co umiem to pokażę" nasi uczniowie zaprezentowali rozmaite umiejętności: tańczyli, śpiewali, rysowali, recytowali, grali na instrumentach, wykonywali pokazy akrobatyczne. Wspaniała publiczność (uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Szkolny pokaz talentów stworzył dzieciom i młodzieży możliwość wykazania się swoimi osiągnięciami, podniósł ich poczucie własnej wartości, sprzyjał rozwojowi ich zainteresowań i kreatywności. Uczył autoprezentacji oraz odwagi w kontaktach z publicznością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia w kolejnej edycji szkolnego „Mam Talent”.