Toogle Left

konkurs rec28 lutego uczennice z naszej szkoły Nadia Nowak, Julia Zaborowska, Kamila Margiel, Natasza Nowak, Sara Czuber i Nikola Szałaj wzięły udział w Regionalnym Konkursie Recytatorskim  "Oswoić poezję" zorganizowanym przez Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu.Uczestnictwo w konkursie pozwoliło dziewczynkom rozwinąć przede wszystkim umiejętności interpretacyjne i kulturę słowa oraz zachęciło je do poznawania dobrej literatury. Warto także zauważyć, że dzięki sztuce interpretacji nasze recytatorki uczą się też obrony własnych racji i odwagi wyrażania siebie na forum publicznym. Jednak przede wszystkim mogą zaprezentować swoje talenty i zawalczyć o jak najlepszą pozycję wśród młodych deklamatorów. Tym razem walka okazała się zwycięską. Nadia Nowak zajęła II miejsce, a jej starsze koleżanki Kamila Margiel, Sara Czuber i Natasza Nowak zajęły miejsce III. Gratulujemy i życzymy pomyślności w zbliżających się eliminacjach do Okręgowego Konkursu Recytatorskiego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk