
Warsztaty z cyberbezpieczeństwa
W naszej szkole odbyły się warsztaty poświęcone cyberbezpieczeństwu, wykorzystaniu informatycznych narzędzi biurowych oraz higienie cyfrowej. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę nie tylko poprzez prezentacje i rozmowy, ale również dzięki aktywizującym




