Samorząd Uczniowski

Dnia 22.09.2017r przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas II - VII oraz nauczyciele. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w skład, której weszli przedstawiciele samorządów poszczególnych klas oraz opiekunowie samorządu Anna Szerel. Beata Bukowska.
Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym: Sara Czuber uczennica klasy VII, która zdobyła największą liczbę głosów została przewodniczącą szkoły, Adam Czajer z klasy VII z drugim wynikiem został zastępcą przewodniczącej, natomiast Emilia Witczak z klasy V została sekretarzem samorządu uczniowskiego.
Pozostali członkowie Samorządu Uczniowskiego zostali podzieleni na następujące sekcję: Sekcja konkursowa: Emilia Witczak - przewodniczą Nikola Szałaj, Wiktoria Sadłowska. Sekcja dekoracyjno - plastyczna: Nikola Szałaj - przewodnicząca, Wiktoria Kosiorek, Konstancja Jędrysik, Marta Winiarz, Julia Zaborowska, Natalia Żak, Zuzanna Ciapała. Sekcja sportowa: Adam Czajer - przewodniczący, Karol Latosiński, Kacper Skawiński. Sekcja artystyczno - technicza (ds. uroczystości szkolnych) - Karina Binko- przewodnicząca, Kacper Kułaga, Karol Latosiński, Kacper Skawiński.
Natomiast 29.09.2017 roku odbył się uroczysty apel podczas którego, nowo wybrany samorząd złożył ślubowanie oraz przedstawił plan pracy na rok szkolny 2017/2018. Podobnie jak w latach poprzednich samorząd planuje organizację dyskotek, dni tematyczne, pomoc przy organizacji uroczystości szkolnych, kontynuację „Szczęśliwego numerka”. Wśród nowych propozycji największy entuzjazm wywołało „Nocowanie w szkole”.
Nowo wybranemu samorządowi życzymy wielu sukcesów oraz ciekawych pomysłów w dalszej pracy!