Osiągnięcia


Rok szkolny 2015/2016

  • Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny 2015”- Maksymilian Katolik – wyróżnienie
    Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus, 5 miejsce z matematyki i 9 z języka angielskiego i matematyki V miejsce w powiecie– Maksymilian Katolik,
    Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
    Maksymilian Katolik - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego
    III miejsce i 2 wyróżnienia w VII Regionalnym Konkursie Origami „Świąteczna ozdoba”
  • I miejsce w Regionalnym Konkursie na plakat i program do spektaklu TDZ „Calineczka reaktywacja”
  •   II miejsce i wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Talenty i pasje”
  •  I miejsce - XVII Festiwal i Konkurs Widowisk Kolędniczych i Obrzędowych „Herody” im. Jana Dormana
  •  I miejsce- XV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor 2016
  •  wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Talenty i pasje”
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienne krajobrazy” w kategorii klas IV-VI
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Portret mamy”
  • II miejsce- Asy z III klasy
  • I i II miejsce, wyróżnienie - Konkurs Plastyczno- Techniczno- Muzyczny „Święta tuż tuż…”
  •  III miejsce -Międzyszkolny Konkurs „Czytamy na medal”
  •  I miejsce klasy I i I miejsce klasy III - Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”
  •  wyróżnienie (klasy IV-VI) - Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”
  •  II miejsce w Konkursie Artystycznym „Moja wymarzona choinka) w kategorii klas I – III
  •  wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II- Mały Pitagoras
  • I miejsce i wyróżnienie w Konkursie „Sportowe inspiracje”
  • I miejsce- Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „Moja dzielnica- miejsca i ludzie”
  •  III miejsce- XIII Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”
  •   II miejsce- w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ruchu Drogowym
  •   III miejsce- VII Rajd Pieszy na Wzgórze św. Doroty
  •  I miejsce - XVIII Przegląd Małych Form Scenicznych
  •   „A to Polska właśnie” – udział
  • I miejsce w II Międzyszkolnym Festiwalu Dyni.

ROK SZKOLNY 2014/2015

  •  Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny 2015”- Maksymilian Katolik – wyróżnienie
  •  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpus, 5 miejsce z matematyki i 9 z języka angielskiego i matematyki V miejsce w powiecie – Maksymilian Katolik,
  • Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
  • III miejsce i 2 wyróżnienia w VII Regionalnym Konkursie Origami „Świąteczna ozdoba”,
  • I miejsce w Regionalnym Konkursie na plakat i program do spektaklu TDZ „Calineczka reaktywacja”,
  • II miejsce i wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Talenty i pasje”,
  • I miejsce - XVII Festiwal i Konkurs Widowisk Kolędniczych i Obrzędowych „Herody” im. Jana Dormana,
  • II miejsce - XV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży Jawor 2015, wyróżnienie w Regionalnym Konkursie „Talenty i pasje”,
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienne krajobrazy” w kategorii klas IV-VI,
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Portret mamy”,
  • II miejsce- Asy z III klasy
  • I i II miejsce, wyróżnienie - Konkurs Plastyczno- Techniczno - Muzyczny „Święta tuż tuż…”
  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs „Czytamy na medal”
  • I i III miejsce (klasy I-III) II miejsce (klasy IV - VI) - Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”,
  • II miejsce w Konkursie Artystycznym „Moja wymarzona choinka) w kategorii klas I – III,
  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II- Mały Pitagoras,
  • I miejsce i wyróżnienie w Konkursie „Sportowe inspiracje”,
  • I miejsce - Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „Moja dzielnica - miejsca i ludzie”,
  • III miejsce- XIII Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”,
  • II miejsce - w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ruchu Drogowym,
  • III miejsce - VII Rajd Pieszy na Wzgórze św. Doroty,
  • I miejsce - XVIII Przegląd Małych Form Scenicznych
  • "A to Polska właśnie” – udział,
  • I miejsce w II Międzyszkolnym Festiwalu Dyni.

 

"Niby bajka"
"Niby bajka"

ROK SZKOLNY 2013/2014

  •  Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny 2014”- Maja Swoboda- wyróżnienie (II miejsce w powiecie) i Maksymilian Katolik – wyróżnienie (IV miejsce w powiecie)
  • Ogólnopolski Konkurs „Zachowaj trzeźwy umysł” – Maja Swoboda – laureat,
  • Wynalazek zmieniający świat -  Ewa Marat -  wyróżnienie,
  • Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa 2014”- finalista
  •   Wojewódzki Konkurs z Matematyki z Elementami Przyrody - Maja Swoboda
  •   XXII Wojewódzki Konkurs „Nudna matematyka” – Maja Swoboda – finalista,
  •   Szkolne Spotkania z Melpomeną – II miejsce,
  •   XVI Festiwal i Konkurs Widowisk Kolędniczych i Obrzędowych „Herody” im. Jana Dormana – II miejsce,
  • V Przegląd Małych Form Teatralnych Z EFSem na scenę” – I miejsce,
  •  XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej - „Nawracajcie się…” – Maja Swoboda - wyróżnienie,
  •  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Leśne tajemnice” – wyróżnienie,
  •  Asy z III klasy – Angelika Cichoń i Natasza Nowak – II miejsce,
  • Konkurs Plastyczno - Techniczno - Muzyczny „Jak jajko pisanką się stało” – Angelika Cichoń – III miejsce, Alicja Marciniak – wyróżnienie, Nicola Musiał – wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Konkurs „Czytamy na medal” – Karina Binko - I miejsce,
  • Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”- Adrianna Ciesielska – wyróżnienie,
  • Konkurs Artystyczny „List do Świętego Mikołaja” – Emilia Witczak – III miejsce, Nicola Pierzgała – III miejsce, Joanna Czerska - wyróżnienie,
  •  Tuwim - inspiracje - Ewa Marat II miejsce,
  •  Miejski Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia” – Kamila Margiel – I miejsce, Jakub Ciesielski – II miejsce,
  •  XII Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i kartka bożonarodzeniowa”- III miejsce,
  •  VI Rajd Pieszy na Wzgórze św. Doroty – I miejsce,
  •  „Szóstka dla szóstoklasisty” – I miejsce,
  •  Liga Przyszłych Gimnazjalistów 2013/2014 – I miejsce,
  •  XVII Przegląd Małych Form Scenicznych – II miejsce,
  •  „Mały Mistrz Słowa” – udział,
  •  IV Gra Miejska „Szlakiem Niepodległości” – udział,
  •  „A to Polska właśnie” – udział,
  • Miejski Turniej Szachowy Chłopców – V miejsce,
  • Miejski Turniej Badmintona Chłopców - IV miejsce,
  • Miejski Turniej Piłki Nożnej Chłopców - V miejsce,
  • Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus Lingua plus - wyróżnienie.
"Calineczka"
"Calineczka"

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • II miejsce – II Festiwal Małych Form Artystycznych, kategoria: Szkoły Podstawowe, klasy 1-3;
  • I miejsce – XIII Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży „Jawor 2013”,
  • I miejsce –  XV Festiwal i Konkurs Widowisk Kolędniczych ,,Herody”              im. J. Dormana,
  • I miejsce –  etap rejonowy – w kategorii szkól podstawowych – IV edycji Wojewódzkiego konkursu na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym „Proforma”,
  • III miejsce – Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek 2013,
  •  I i III miejsce - Powiatowy  konkurs plastyczny „Świąteczne anioły”,
  • II i III miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny – „Ozdoby choinkowe XXI Wieku”,
  • I miejsce - Międzyszkolnym Konkurs dla uczniów klas II „Czytamy na medal”,
  • I i II miejsce - Miejski Konkurs Recytatorski „Mój Bezpieczny Świat”,
  • III miejsca w kategorii klas 1 i 3 - Konkurs Plastyczno - Techniczno - Muzyczny „Takie bale tylko w karnawale”,
  • I miejsce - Konkurs Plastyczny „Św. Mikołaj oczami wyobraźni”,
  • III miejsce - Miejski Konkurs Ortograficzny „Wiosenne zmagania z ortografią”,
  • II miejsce - Międzyszkolny konkurs informatyczno – czytelniczy „Książka – dobry sposób na nudę”,
  • II miejsce - Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej „Around the Music 2013”,
  • III miejsce - Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową w kategorii klasy młodsze szkół podstawowych,
  • II i III miejsce - XI Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” – kategoria plastyczna,
  • Wyróżnienie - Miejskim Konkurs Recytatorski Będzin 2013,
  • I miejsce - Międzyszkolnym konkurs „Asy z III klasy”,
  • III miejsce  - XVI Przegląd Małych Form Scenicznych, 
  • II miejsce - Międzyszkolny Konkurs „Mały Mistrz Słowa”,
  • I miejsce -  Szkolne spotkania z Melpomeną,
  • IV miejsce - Międzyszkolny Konkursie Języka Angielskiego „Mikołajkowe zmagania z językiem angielskim”,
  • I miejsce - Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ruchu Drogowym,
  • III miejsce - IV Rajd Pieszy na Wzgórze św. Doroty,
  • Wyróżnienie - XI Konkurs Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” – kategoria muzyczna,
  • III miejsce - Gra miejska „Śladami Rutki Laskier”.
  • ROK SZKOLNY 2011/2012
    • Laureaci II, IV i V stopnia w konkursie Test Oxford Plus 15 Edycja Oxford Educational,
    • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Żeby czytać się chciało- zakładkę zrób wspaniałą”,
    • Wyróżnienie – II Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa ŚląskiegoWyróżnienie w II edycji Międzygminnego Konkursu Języka Angielskiego „The 9 year old Greudmaster”,
    • Wyróżnienie w XVII Konkursie Wiedzy Biblijnej,
    • I i III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2012”,
    • II miejsce i wyróżnienie w VII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Ozdoby Choinkowe XXI wieku”,
    • II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni”,
    • II miejsce w Grach i Zabawach „Bezpieczna droga do szkoły”,
    • II miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy w Języku Angielskim,
    • II miejsce w konkursie pieśni religijnej „Pieśni bliskie sercu Jana Pawła II”,
    • I miejsce w” Dormanowskich Spotkaniach z Melpomeną”,
    • II miejsce w II Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Halowen 2011”,
    • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas II „Czytamy na medal”,
    • II miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Cuda, dziwy, figielki”,
    • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Św. Mikołaj Oczami Wyobraźni”,
    • I miejsce i wyróżnienie w Konkursie Plastyczno- Muzycznym „Mój dom na nowej planecie”,
    • Udział w Międzyszkolnym Konkursie „Jeden z najlepszych”,
    • Udział w Międzyszkolnym Konkursie Językowym „Potyczki językowe- zabawy ze słownikami”,
    • II miejsce i wyróżnienie w X Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży,
    • IV miejsce w konkursie sportowym Mini Stronman Show,
    • I miejsce w Grach i Zabawach w Będzińskiej Strefie Kibica dla kl. I,
    • III miejsce w Grach i Zabawach w Będzińskiej Strefie Kibica dla kl. II,
    • III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Asy z III klasy”,
    • V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Mikołajkowe zmagania z językiem angielskim”,
    • III miejsce w XV Przeglądzie Małych Form Scenicznych,
    • I miejsce w Grze Miejskiej „Śladami miejsc pamięci Będzina”,
    • Udział w Międzyszkolnym Konkursie „A to Polska właśnie”,
    • I miejsce w IV Rajdzie Pieszym na Wzgórze św. Doroty,
    • I miejsce w II Przeglądzie „Będzińskie Herody 2012”,
    • Udział w Międzyszkolnym Konkursie „Mały Mistrz Słowa”.