Najlepsi uczniowie


UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZDOBYWCY STATUETKI WZOROWEGO UCZNIA

Alicja Marciniak

Kamila Margiel

Karina Binko

Maciej Bobek

Patryk Stelmach

Natasza Nowak

Sara Czuber

KLASA I

1. Wojciech Gwóźdź

2. Dawid Szostak

3. Amelia Pietraszewska

KLASA II A

1. Sebastian Bober

2. Dawid Janacz

3. Miłosz Krupa

4. Amelia Kupracz

5. Stanisław Marat

6. Oliwia Nowak

7. Katarzyna Wójcik

8. Maria Będkowska

KLASA II B

1. Natalia Pacholska

2. Julia Neugebauer

3. Nadia Nowak

4. Wiktoria Walatek

5. Aleksander Bernacki

6. Igor Wąsik

KLASA III A

1. Julia Zaborowska

2. Julia Wach

3. Julia Polewiak

4. Nicola Budzich

5. Wiktoria Nowak

6. Jakub Napora

KLASA III B

1. Konstancja Jędrysik

2. Wiktoria Kosiorek

3. Natalia Pietrzyk

4. Marta Winiarz

5. Oliwia Płatek

6. Nadia Wojciechowska

7. Oliwier Rajski

8. Filip Kaleta

KLASA IV

1. Alicja Marciniak

2. Kamila Margiel

KLASA V

1. Karina Binko

2. Maciej Bobek

3. Patryk Stelmach

4. Natalia Koch

KLASA VI

1. Natasza Nowak

2. Angelika Cichoń

3. Sara Czuber

4. Adam Czajer

5. Angelika Cichoń

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


ZDOBYWCY STATUETKI WZOROWEGO UCZNIA (ŚREDNIA POWYŻEJ 5,2)
Natasza Nowak - klasa V
Maksymilian Katolik - klasa VI
Klasa Ia:

Sebastian Bober

Dawid Janacz

Miłosz Krupa

Amelia Kupracz

Stanisław Marat

Oliwia Nowak

Katarzyna Wójcik

Klasa I b:

Natalia Pacholska

Julia Neugebauer

Nadia Nowak

Wiktoria Walatek

Julita Bartnicka 

Barbara Jankowska

Karolina Kaczmarska

Aleksander Bernacki

Igor Wasik

Klasa II a:

Julia Zaborowska
Sara Soboczyńska
Julia Wach
Julia Polewiak
Klasa II b:
Wiktoria Kosiorek
Daniel Kurek
Natalia Pietrzyk
Oliwia Płatek
Filip Kaleta
Krystian Tytko
Marta Winiarz
Nadia Wojciechowska

Konstancja Jędrysik
Klasa III: 
Natalia Auguścik
Arkadiusz Brzozowski
Oliwia Chlasta
Alicja Marciniak
Kamila Margiel
Emilia Witczak
Kacper Wróblewski
Klasa IV:
Karina Binko
Maciej Bobek
Patryk Stelmach
Klasa V:
Angelika Cichoń
Natasza Nowak
Sara Czuber

Kacper Skawiński
Klasa VI:
Maksymilian Katolik
Weronika Auguścik

Amanda Dobrowolska
Paula Zamora

 

 

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

Klasa I a
Boryczko Szymon
Styra Weronika
Soboczyńska Sara
Napora Jakub
Wach Julia
Zaborowska Julia
Klasa I b
Kosiorek Wiktoria
Kurek Daniel
Pietrzyk Natalia
Płatek Oliwia
Rajski Oliwier
Sekuła Sara
Winiarz Marta
Wojciechowska Nadia
Tytko Krystian
Klasa II
Auguścik Natalia
Brzozowski Arkadiusz
Gąsior Liwia
Margiel Kamila
Wróblewski Kacper
Chlasta Oliwia
Klasa III
Binko Karina
Bobek Maciej
Ciesielski Jakub
Stelmach Patryk
Redel Fabian
Kułaga Kacper
Klasa IV
Cichoń Angelika
Nowak Natasza
Czuber Sara
Czajer Adam
Klasa V
Katolik Maksymilian

 

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Klasa I 

1. Natalia Auguścik

2. Arkadiusz Brzozowski

3. Oliwia Chlasta

4. Jakub Derela

5. Olaf Fidziński 

6. Liwia Gąsior

7. Kacper Konarski

8. Alicja Marciniak

9. Kamila Margiel

10. Wiktoria Sadłowska

11. Emilia Witczak

12. Kacper Wróblewski

Klasa II 

1. Karina Binko

2. Maciej Bobek

3. Jakub Ciesielski

4. Kałgorzata Kubińska

5. Kacper Kułaga

6. Nicola Musiał

7. Patryk Stelmach

 Klasa III

1. Angelika Cichoń

2. Adam Czajer

3. Sara Czuber

4. Wiktor Janiec

5. Natasza Nowak

 Klasa IV

1. Weronika Auguścik 

2. Adrianna Ciesielska

3. Amanda Dobrowolska 

4. Maksymilian Katolik

5. Paulina Zamora

6. Kacper Smarzyński

 Klasa V

1.Wiktoria Niemiec

 Klasa VI

1. Maja Swoboda

2. Natalia Rzeszowska

3. Ewa Marat

4. Konrad Palus

5. Michał Pietrzyk

 

I SEMESTR

2013/2014

KLASA I

1. Liwia Gąsior

2. Alicja Marciniak

3. Kamila Margiel

4. Emilia Witczak

5. Kacper Wróblewski

KLASA II

1. Karina Binko

2. Maciej Bobek

3. Kacper Kułaga

4. Małgorzata Kubińska

5. Jakub Ciesielski

6. Patryk Stelmach

KLASA III

1. Angelika Cichoń

2. Wiktor Janiec

3. Natasza Nowak

4. Adam Czajer

KLASA IV

1. Weronika Auguścik

2. Amanda Dobrowolska

3. Maksymilian Katolik

4. Laura Sulik

5. Wiktoria Zapora

6. Adrianna Ciesielska

KLASA V

1. Wiktoria Niemiec

KLASA VI

1. Maja Swoboda

2. Natalia Rzeszowska

ROK SZKOLNY  2012/2013

Klasa I

  1. Karina Binko
  2. Jakub Ciesielski
  3. Małgorzata Kubińska
  4. Patryk Stelmach
  5. Nicola Musiał
  6. Maciej Bobek
  7. Kacper Kułaga

 Klasa II

  1. Angelika Cichoń
  2. Adam Czajer
  3. Sara Czuber
  4. Natasza Nowak
  5. Wiktor Janiec
  6. Bartosz Reczyński

 Klasa III

  1. Maksymilian Katolik
  2. Oliwia Trafny
  3. Weronika Auguścik
  4. Laura Sulik
  5. Paula Zamora
  6. Amanda Dobrowolska
  7. Emilia Zaremba

      Klasa IV

  1.  Natalia Gabryś - Stec
  2.  Martyna Kypta
  3. Wiktoria Niemiec
  4. Wiktoria Zachariasz

Klasa V

  1. Maja Swoboda
  2. Ewa Marat
  3. Michał Pietrzyk
  4. Natalia Rzeszowska
  5. Konrad Palus

     Klasa VI a 

  1. Dominika Margiel
  2. Jessica Nykiel

      Klasa VI b

  1. Nadia Wywiórka
  2. Monika Grabka
  3. Aleksandra Sambor
  4. Sandra Menke

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

I SEMESTR

 KLASA I

1. Angelika Cichoń

2. Wiktor Janiec

3. Bartosz Reczyński

KLASA II

1. Maksymilian Katolik

2. Oliwia Trafny

3. Paula Zamora

4. Laura Sulik

 KLASA III

1. Kacper Hapek

2. Martyna Kypta

3. Wiktoria Niemiec

4. Wiktoria Zachariasz

 KLASA IV

1. Maja Swoboda

2. Natalia Rzeszowska

KLASA V A

1. Bartłomiej Łypiński

 KLASA V B

1. Monika Grabka

2. Nadia Wywiórka

3. Aleksandra Sambor

 KLASA VI

1. Agata Maroń


ROK SZKOLNY 2010/2011

 

KLASA I

1. Katoloik Maksymilian

2. Paula Zamora

3. Laura Sulik

4. Weronika Auguścik

5. Oliwia Trafny

6. Emilia Zaremba

KLASA II

1. Wiktoria Curyło

2. Kacper Hapek

3. Kinga Kwiecień

4. Martyna Kypta

5. Wiktoria Niemiec

6. Wiktoria Zachariasz

KLASA III

1. Maja Swoboda

2. Michał Liegmann

3. Anna Kordel

4. Dawid Wójcikowski

5. Ewa Marat

6. Filip Wolny

KLASA IV A

1. Bartłomiej Łypiński

2. Dominika Margiel

KLASA IV B

1. Minika Grabka

2. Aleksandra Sambor

3. Sandra Menke

4. Aleksandra Stankowska

KLASA V

1. Agata Maroń

2. Emilia Nasiadka

KLASA VI

1. Magdalena Molenda

2. Roksana Paliś

3. Patrycja Gidek

4. Malwina Masorz

5. Piotr Kamiński

6. Kamil Bączkowski

7. Karolina Dymel

8. Marcel Jaros