Toogle Left
nataliaUczennica klasy VII Natalia Sitko, w lutym wzięła udział w dwóch międzynarodowych konkursach muzycznych. W pierwszym z nich „XX International DIGI- FORM- ART. Winter Contest” organizowanym w Polsce, na 860 uczestników z 30 krajów Natalia została laureatką 2 miejsca. Natomiast w drugim konkursie „Star Brigde Contest of XIV International Art Projekt. The Islands Wordwide 2024” organizowanym w Islandii, na 683 uczestników z 36 krajów Natalia Sitko została lauretką 3 miejsca w kategorii wiekowej 13 - 15 lat. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Brawo Natalia!
nadiaNadia Wieczorek- Piecuch, uczennica klasy szóstej wyśpiewała tym razem II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki w Bytomiu, który odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia, Głosu Bytomskiego, w Bytomskim Centrum Kultury, powtarzając swój sukces sprzed roku! Brawo Nadiu!

2024Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki "Płuca po pandemii" środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu "do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych". Finałowi towarzyszy hasło - "Tu wszystko gra OK!". Bardzo dobrze wiedzą o tym nasi wolontariusze: Marysia, Lenki (młodsze i starsza), Weroniczka, Xavier, Sebastian i Ksawery, którzy dzisiaj w niedzielę 28 stycznia kwestowali cały dzień i zebrali blisko 4000zł! A w Będzin Arena wystąpiły nasze utalentowane uczennice: wokalistka Nadia Wieczorek - Piecuch oraz zespół Fantazja.  Wolontariusze – duzi i mali – dziękujemy, że gracie razem z nami już od wielu lat!

FE plakat A3 FE dla Rozwoju Społecznego.kopia

  • Ogłoszenie wyników rekrutacji -  poprzez dziennik elektroniczny Vulcan oraz stronę internetową do dnia 23.02.2024. Planowany termin mobilności: maj 2024.

Regulamin projektu

Wyniki rekrutacji

Informacje o projekcie

REKRUT

 Szanowni Rodzice, przypominamy że do 15 marca

należy zgłosić dzieci do klasy I

w nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025.

Wszystkie istotne informacje znajdziecie Państwo

w linku: https://www.bedzin.pl/strona-922-zapisy_do_bedzinskich_szkol.html

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk