Toogle Left

thumb 5c8aaf779307

Szkoła zgłosiła się do programu "Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka". Jest to kampania edukacyjna, organizowana przez TAURON.

http://bezpieczniki.tauron-pe.pl/dla-dziecka/Strony/dla-dziecka.aspx

Celem akcji jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z enargii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. W zajęciach edukacyjnych i konkursie literacko - plastycznym „Energia moim przyjacielem” weźmie udział klasa VI.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk