Toogle Left

Szkoła od kilku lat uczestniczy w programie „Między nami kobietkami”. Program „Między nami kobietkami” przeznaczony jest dla dziewcząt klas szóstych i stanowi wsparcie dla realizacji celów edukacyjnych na przedmiocie przyroda. Program obejmuje działania edukacyjne upowszechniające wiedzę o:
· dojrzewaniu i zachodzących zmianach,
· anatomii człowieka,
· menstruacji,
· higienie,
· zdrowiu,
· napięciu i lękach.
Cele programu:
· zdobycie określonej wiedzy i lepsze zrozumienie przemian fizycznych i emocjonalnych  zachodzących w okresie dojrzewania,
· przyswojenie prawidłowej terminologii dotyczącej części ciała, dorastania i rozwoju,
· zaakceptowanie siebie i złagodzenie stresów związanych z dorastaniem,
· uświadomienie sobie, że wraz z dojrzewaniem wzrasta odpowiedzialność za dbałość  o swoje ciało i postępowanie.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną Prelegentkę Działu Profilaktyki i Edukacji Procter & Gamble.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk