Toogle Left

IMG 20180625 WA0014Ostatnie 10 miesięcy dla wielu z nas było czasem wytężonej pracy,  obfitującej w liczne sukcesy. Uzyskaliśmy tytuł ,,Przyjazna Szkoła’’, w Ogólnopolskiej Akcji „Rowerowy maj” - zajęliśmy III miejsce w mieście. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zespół "Czary  Mary - (si)", który zdobył wiele nagród w przeglądach miejskich i ogólnopolskich. Sześciu uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody Prezydenta Miasta Będzina, a 48 otrzymało wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Natomiast 11 uczniów uzyskało średnią powyżej 5,2 i otrzymało statuetki dla najlepszych.

  Gratuluję wszystkim uczniom, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję całemu gronu pedagogicznemu za ogromne zaangażowanie w proces dydaktyczno - wychowawczy, za życzliwość i troskę. Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, szczególnie Radzie Rodziców za pomoc i zaangażowanie. Szczególne słowa podziękowanie kieruję na ręce Pana Łukasza Frańczaka, Radnego Rady Miasta Będzina, za wspieranie różnych przedsięwzięć szkolnych. Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk