Toogle Left

Spotkaliśmy  się dzisiaj na inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Ten wyjątkowy dzień łączy się z otwarciem kompleksu sportowo  - rekreacyjnego.  Obiekty te są dopełnieniem naszego kompleksu sportowego, będą dawały naszym uczniom większe możliwości do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, co podniesie ich sprawność fizyczną i zapewni zdrowy rozwój. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu osób.  Szczególne słowa wdzięczności zostały skierowane do Prezydenta Miasta Będzina Pana Łukasza Komoniewskiego za podjęcie decyzji o budowie i sfinansowaniu tego kompleksu.

To piękny prezent, który już dziś stanie się wizytówką naszej szkoły i pomoże naszym uczniom odnosić kolejne sukcesy sportowe.  Sport jest szkołą charakteru - uczy cierpliwości, wytrwałości, pokory, systematyczności, samodyscypliny, współpracy w grupie, tolerancji i zasad fair play. W nowym roku szkolnym Pani Dyrektor Monika Wójtowicz - Paszkowska, życzyła wszystkim uczniom, aby duch sportowej rywalizacji nigdy ich nie opuszczał, aby zdobyta wiedza umożliwiła osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla nich bezpiecznym miejscem pełnym radości, zrozumienia i przyjaźni. Pierwszoklasistom - aby każdy dzień pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy, a nauka była  przyjemnością.  Całej Społeczności Szkolnej, aby był to rok nowych wyzwań, dający satysfakcję oraz uczący poszanowania innych, otwartości i umiejętności znalezienia się we współczesnym świecie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk