Toogle Left

Nasza szkoła brała udział w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczniowie klas III - VII rozwiązywali po 5 prostych przykładów. Ci,  którzy poprawnie rozwiązali  wszystkie przykłady, otrzymali Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia - naszym zwycięzcom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce MATEMATYKI!

 

Uczniowie, brali także udział w rywalizacji na stronie Internetowej, na której można zapoznać się z rankingiem, przedstawiającym wyniki naszych uczniów na tle całej Polski, ale także można znaleźć gry i zadania pomocne w nauce tabliczki mnożenia i matematyki. Każdy z uczniów mógł wziąć udział w konkursie na Króla i Królową matematycznej skakanki. Podczas wykonywania ćwiczeń, należało rozwiązywać przykłady tabliczki mnożenia. W tym trudnym wyzwaniu zwyciężyła i została mianowana na KRÓLOWĄ SKAKANKI I TABLICZKI MNOŻENIA Julia Miszczak - gratulujemy! Każda z klas przygotowała także plakat reklamujący Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk