Toogle Left

W IMIENIU WSZYSTKICH UCZNIÓW,
DZIĘKUJEMY UROCZYŚCIE,
ŻE JESTEŚCIE Z NAMI, BĘDZIECIE I BYLIŚCIE!

„-To który jest najlepszy z nauczycieli?
-Ten który nas nauczy no i rozweseli!
- Moja pani jest najlepsza, to oczywista sprawa! Z nią najlepsze są zajęcia i najlepsza zabawa!
- Ależ to pomyłka, bez dwóch zdań! Pani od wf-u a jest królową wszystkich innych pań!
- Oj, koledzy, koleżanki, to są plotki na sto-dwa. Najlepszą pań ze wszystkich jest ta z Va..!”

Takie oto swary i kłótnie , spory i zwady można było usłyszeć na teatralnej scenie "Szóstki” podczas przedstawienia zaprezentowanego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klasy IV a, V i VII w żywiołowy i żartobliwy sposób opowiedzieli o relacjach pomiędzy nauczycielami i uczniami, przedstawili nie najłatwiejszą pracę Pań dbających o porządek w szkole, zastanawiali się, który z nauczycieli jest najlepszy. Podczas słowno-muzycznej podróży wszyscy zgromadzeni na scenie i na widowni oraz bohaterowie dnia- nauczyciele i pozostali pracownicy SP6 dowiedzieli się, że wyrozumiałość, rzetelność, życzliwość i profesjonalizm to podstawowe cechy grona pedagogicznego. Wszyscy doszli do wniosku, że życie szkolne bywa i szare i kolorowe i nie jest tajemnicą dla nikogo, że choć się nauczyciele i uczniowie się czubią, to uczniowie i nauczyciele w gruncie rzeczy bardzo się lubią. W podzięce za trud i możliwość rozwoju dzieci i absolwent SP 6 Kamil Hofman podarowali swym nauczycielom kilka muzycznych i tanecznych upominków.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk