czarSzkolna grupa teatralna "Czary Mary - si " z przedstawieniem "Początek" wzięła udział w programie 13. Szkolnych Spotkań z Melpomeną, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Będzinie. Do konkursu przystąpiło 9 zespołów z Będzina i Sosnowca. Z radością informujemy, że nasza grupa zdobyła 2 miejsce ustępując tylko młodzieży z Klubu Kiepury z Sosnowca!! Ogromne gratulacje  dla młodych aktorów: Mikołaja Burakowskiego, Sabiny Pietraszewskiej, Weroniki Paluchy, Marceliny Barcikowskiej, Marleny Lis, Leny Plewińskiej, Dawida Binko, Igora Wlazło, Stasia Dudka i Aliny Rasek. Powodzenia w dalszej edukacji teatralnej!