Toogle Left
nadiaXXI Ogólnopolski konkurs ekologiczny "Ze śmieci szycie to zielone życie" został rozstrzygnięty. Z ilości i jakości prac wynika, że dzieci reprezentują wysoki poziom świadomości ekologicznej połączonej z talentem plastycznym. Na konkurs wpłynęło 230 prac z całej Polski. Jury wyłoniło 17 laureatów w 4 kategoriach. Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Nadia Wieczorek - Piecuch została laureatką 2 nagrody w kategorii ekologicznych maskotek, uszytych z materiałów z odzysku, wykonując Eko -Timkę. Gratulujemy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk