Toogle Left

mamtal13 maja 2023 roku odbył się w naszej szkole pokaz talentów. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu śpiewu, tańca, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, recytacji, rysunku, gry na instrumencie, jazdy na hulajnodze oraz ćwiczeń z hula - hop. Występy uczestników po raz kolejny pokazały, jak wielu uzdolnionych uczniów uczy się w naszej szkole. Każdy występ był piękny i niepowtarzalny, a sam pokaz talentów stał na wysokim poziomie. Na zakończenie tego dnia wszyscy otrzymali upominki, słodkości oraz dyplomy dla klas. To był miły, radosny i udany dzień.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk