Toogle Left

3333Z okazji nadchodzących świąt majowych dzień 28 kwietnia br. obchodziliśmy pod hasłem: „Jestem młodym patriotą”. Uczniowie klas I – III uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych ze swoimi wychowawcami, obejrzeli prezentacje multimedialne, rozwiązywali  quiz wiedzy na temat barw narodowych    i samodzielnie wykonali kotyliony narodowe. Klasy czwarte obejrzały film edukacyjny poświęcony nadchodzącym świętom majowym. Piątoklasiści i szóstoklasiści i malowali plakaty na temat obchodów Święta 3 Maja oraz przygotowali patriotyczną gazetkę. Natomiast uczniowie klasy siódmej i ósmych uczestniczyli w historycznym konkursie wiedzy o Konstytucji 3  Maja. I miejsce otrzymał uczeń klasy ósmej Miłosz Krupa. Uczennica klasy piątej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym : „Mówi Matejko” zorganizowanym przez Zamek Królewski w Warszawie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk