konkurNasza szkoła kolejny raz była organizatorem międzyszkolnego konkursu plastycznego "Malowane na… temat: Laurka dla Wiosny". Adresatami byli uczniowie klas I - III będzińskich szkół podstawowych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zgłoszone prace były kreatywne, barwne, wykonane z plastyczną pasją. Podczas oceny zwracano uwagę na samodzielność, aktywność twórczą, umiejętność łączenia różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.
Tegoroczni laureaci to:
I miejsce – Gabriela Musiał (SP2)
II miejsce – Milena Kyć (SP3) i Maja Walo (SP6)
III miejsce – Alicja Zielińska (SP10) i Maja Osada (SP6)
Wyróżnienie – Zuzanna Sobczak (SP9) i Kamila Koba (SP3)
Laureaci Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Wszystkim Uczestnikom i ich Opiekunom serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy pomysłów oraz życzymy dalszych, plastycznych sukcesów.