Toogle Left

interUczniowie klasy 8a Illia Slobodianyk i Miłosz Krupa zostali laureatami III miejsca i tym samym osiągnęli ogromny sukces w prestiżowym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w języku angielskim im. Marii Goeppert-Mayer amerykańskiej noblistki urodzonej w Katowicach organizowanym przez Liceum M. Kopernika w Katowicach. Konkurs zakończyły świetnym wynikiem także dziewczyny z 8b Natalia Pacholska i Nadia Nowak. Zadania obejmowały matematykę, logikę, chemię, fizykę, geografię, biologię oraz historię w języku angielskim. Czy wiecie ile pierwiastków znali starożytni? Konkurs jako konkurs kuratoryjny może zostać wpisany na świadectwo ukończenia szkoły i daje dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Gratulacje dla laureatów!!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk