wal14 lutego w naszej szkole z okazji święta zakochanych królował kolor czerwony i różowy. Jak zwykle tego dnia działała poczta walentynkowa. Wszystkie miłosne listy zostały posegregowane i rozdane adresatom przez Nadię i Nikolę z 5a. Nowością była fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Klasy 1-3 przygotowały kartki walentynkowe dla swoich najbliższych, obejrzały film "Historia walentynek" w "klasowym kinie". Dzisiejszy dzień bez wątpienia był wypełniony uśmiechem, szczerą radością i miłym słowem.