kkkkKarnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.Tak też było i u nas. W dniu dzisiejszym, w sali gimnastycznej pojawił się najprawdziwszy wodzirej i ŕóżnokolorowe postacie. Można było podziwiać: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, motyle, Czerwonych Kapturków …, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas tańców, zabaw i pląsów było bardzo kolorowo I wesoło, wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Do zobaczenia za rok!