kmDzieci z klas I - III wzięły udział w XXI Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”, którego organizatorem jest SP nr 4 i Przedszkole nr 6 w Będzinie. Patronat honorowy: Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej Ks. Bp Grzegorz Kaszak i Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski. Oliwier i Liliana wykonali piękne kartki świąteczne. Z radością informujemy, że uczeń  klasy trzeciej Oliwier Cieślik zajął 3 miejsce, a Liliana Pikuła uczennica klasy drugiej zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!