kier16. grudnia 2022r.  roku w zimowej scenerii grodzieckiego parku, dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów odbył się Grodziecki Kiermasz Świąteczny. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadził wszystkich niezastąpiony Zespół Folklorystyczny "Grodźczanie". Historię bosego pastuszka opowiedział nam Zespół " Grodziecka Szóstka". W wykonaniu dziewczynek z klas 5 i 6 wysłuchaliśmy kolęd i pastorałek. Jak na prawdziwy jarmark przystało, nie zabrakło pięknych ozdób choinkowych, domowych przetworów, zimowej herbaty, pysznych ciast, smakowitych wędlin, tradycyjnej pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem. Były też stoiska regionalne, gril, nieodłączna grochówka, a nawet gorące gofry z cukrem pudrem. Cóż to byłby za jarmark bez ubierania choinki. Przygotowaniem ozdób i strojeniem drzewka zajęły się nasze najmłodsze klasy. Grodziecki park ozdabia najpiękniejsze drzewko świąteczne. Wczorajsze popołudnie i wieczór były magiczne. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu z nadzieją, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku.