labPopołudnia i zastępstwa w szkole nie muszą być nudne. A to wszystko za sprawą naszej pracowni utworzonej w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Od września wykorzystujemy sprzęt i pomoce dydaktyczne zakupione w ramach #Laboratoriaprzyszlosci. Podczas lekcji oraz niektórych zastępstw uczniowie uczą się programowania i kodowania pracując na nowoczesnym sprzęcie. Klasa 5a zaznajomiła się z robotami edukacyjnymi Photon. Uczniowie byli kreatywni i twórczy w wydawaniu poleceń robotom. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci.