chopinW 173 rocznicę śmierci Fryderyka Chopina, uczniowie w składzie: Miłosz Krupa, Natalia Sitko, Filip Tkacz, wzięli udział w miejskim konkursie muzycznym "Fryderyk Chopin - życie i twórczość”, który odbył się w Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie im. Stefana Żeromskiego. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Łukasz Komoniewski Prezydent Miasta Będzina. Uczniowie odpowiadali na szczegółowe pytania dotyczące życia i twórczości F. Chopina oraz rozpoznawali ze słuchu konkretne utwory kompozytora. Miło nam poinformować, że III miejsce i tytuł Laureata przypadł Miłoszowi Krupie z klasy VIIIa. W łącznej klasyfikacji SP6 zajęła zaszczytne II miejsce. Serdecznie gratulujemy!