2022W tym roku, po długiej przerwie, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi dziećmi z rodzicami, trzymającymi w dłoniach bukiety kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego. Podczas uroczystego spotkania uczniowie odebrali nagrody i świadectwa. Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali promocję do klas wyższych oraz życzymy powodzenia i dalszych sukcesów tym, którzy opuścili mury naszej szkoły. Koniec roku to jednak nie tylko wzruszenie, ale przede wszystkim nagroda za całoroczny wysiłek. Uczniowie naszej szkoły solidnie pracowali przez cały rok, osiągając liczne sukcesy ogólnopolskie, wojewódzkie powiatowe oraz miejskie. Przed nimi dwumiesięczne wakacje - czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom i Rodzicom, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń.