Toogle Left

dd1 czerwca, na boisku RKS-u Grodziec odbył się uroczysty festyn z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie brali udział w wielu grach i zabawach zorganizowanych z okazji ich święta - odbyły się rozgrywki sportowe oraz spotkanie z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej, dzieci zjeżdżały z kolorowych zjeżdżalni, mogły pomalować sobie twarze i zrobić zmywalne tatuaże. Każdy mógł się poczęstować popcornem i watą cukrową. Humor i uśmiech towarzyszył wszystkim uczestnikom. Brawo dla Organizatorów - spisali się na medal!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk