Toogle Left

zonkil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią odbył się żonkilowy happening fundacji Pro Salute, którego celem jest uwrażliwienie społeczności naszego miasta na potrzeby ludzi chorych i zbiórka datków na sprzęt medyczny. W happeningu wzięli udział uczniowie i nauczyciele z SP6. Zaprezentowali program arttstyczny, na który składał się brawurowy taniec kl 8a, koncert fletowy Natalii Sitko i piosenka "Nie poddam się" w wykonaniu Nadii z klasy 4a. Występ naszych uczniów ubarwił żonkilowy happening. Następnie uczniowie SP6 jako wolontariusze zachęcali mieszkańców do wsparcia hospicjum. Do akcji włączyliśmy także Ilję naszego ucznia z Ukrainy, który wraz z Miłoszem, Natalką i Nadią zamieniał żonkile na datki dla hospicjum.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk