Toogle Left
kory                                                                                                                                                                               
 
 
 
 
 
Z wielką dumą informujemy, że Jan Koryciński, uczeń kl. III a, zajął I miejsce w Plebiscycie Sportowiec Roku 2021 województwa śląskiego, w kategorii: mężczyźni, w Sosnowcu. Plebiscyt ten jest najpopularniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem organizowanym w naszym województwie. W tegorocznej edycji, w kolejnych etapach, wzięło w nim udział ok. 900 kandydatów. Uroczyste podsumowanie nastąpiło na Stadionie Śląskim. Jaś trenuje karate kyokushin. Swoją pasję rozwija od 5 lat. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w konkursach na różnych szczeblach. Do swoich najlepszych osiągnięć zalicza: zajęcie II miejsca w VII Międzynarodowym Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowic - 2021, jak również zajęcie II miejsca w III Memoriale „Cichociemnych” Spadochroniarzy Armii Krajowej Wojnicz - 2021. Posiada żółty pas 6-1 kyu.
Gratulujemy!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk