1147

Dzisiaj, podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, grał  cały świat oraz uczniowie naszej szkoły. Było jak co roku  pięknie – kolorowo, głośno i pozytywnie! Reprezentowali nas uczniowie klas ósmych, którzy kwestowali w Będzinie i Dąbrowie Górniczej, mimo mocno niesprzyjającej pogody, oraz zaprezentowali fantastyczny układ taneczny w Będzin Arena. Uzbieraliśmy  prawie 1700 zł dla  zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!  Było magicznie! Kochani darczyńcy, serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!