oliUczniowie klasy VIIa Oliwia i Dominik Nowakowie zostali nagrodzeni w Konkursie Polskiej Agencji Kosmicznej "Moje kosmiczne wakacje". Zadaniem uczniów było wykonanie prezentacji multimedialnej na temat "Wakacyjne obserwacje nieba". Wyniki ogłoszono podczas konferencji " O Lemie i kosmosie", która odbyła się w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, transmisja była dostępna online. Nagrody (wejściówki do Hevelianum, obrotowe mapy nieba, zestawy książek itp.) nasi podopieczni otrzymali pocztą. Brawo Wy!